Христос Воскрес! Вітаємо зі світлим Христовим Воскресінням! Фотозвіт святкування світлого Христового Воскресіння у храмі свт. Іоанна Златоуста м. Харкова

Христос Воскрес!

Цими життєстверджуючими та сповненими невимовної віри та надії словами, поздоровляємо вас зі світлим Христовим Воскресінням!

Воскресіння Христа – це основа та фундамент нашої віри, віри в Бога, Який був воплощенний, розіп’ятий та воскрес третього дня.
Бажаємо у ці світлі дні радості та миру, любові та злагоди між нами. Пам’ятаймо, що після ночі настає день, після смутку – радість, після смерті – воскресіння.

Нехай світло Воскресіння ніколи не гасне у наших серцях, а уста будуть сповнені хваління Воскресшого Бога:
“Христос воскрес із мертвих, смертю смерть поправ, і сущим во гробах, життя дарував!”

***

Фотозвіт святкування  світлого Христового Воскресіння у храмі свт. Іоанна Златоуста м. Харкова

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!